LITERY, ZNAKI, LOGOTYPY, OZNACZENIA PRZESTRZENNE 3D – KRAKÓW

Litery oraz znaki przestrzenne to znakomity sposób na stworzenie fantastycznej reklamy lub zaprezentowanie Waszych logotypów, znaków firmowych, oznaczeń informacyjnych i innych.

POLECAMY OZNACZENIA PRZESTRZENNE WYKONANE Z MATERIAŁÓW:

  • STYRODURU - Ploter termiczny sterowany komputerowo pozwala na wycięcie nawet najbardziej wymyślnych i skomplikowanych kształtów. Wyjątkowa lekkość materiału pozwala na montaż we wnętrzach przy użyciu taśmy klejącej. Malowany farbami akrylowymi co sprawia, że paleta barw jest praktycznie nieograniczona. Sprzedawany w grubościach: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10 cm
  • STYRODURU Z LICEM - Dodatkowe doznania estetyczne oraz dużo większa trwałość jak w przypadku samego styroduru. Możliwość doboru jednego z materiałów: plexi, dibond, PCV sprawi, że oznaczenia będą wyjątkowe.
  • PLEXI - błyszcząca powierzchnia jaką zapewnia plexi na pewno zwróci na siebie uwagę.
  • PCV - napisy wykonane z materiału PCV niezwykle proste w montażu, mogą być pokryte różnokolorową folią oraz opcjonalnie malowane na dowolny kolor z palety RAL.
  • DIBONDU - Szykowne i bardzo eleganckie. Rożnorodne płyty (kolorowe, drapane, szczotkowane...) zapewnią dobór do każdego miejsca.

Szczegółowej wyceny dokonujemy indywidualnie w zależności od wielkości, stopnia skomplikowania projektu oraz rodzaju użytych materiałów zapytaj o cenę.

LITERY, ZNAKI, LOGOTYPY, OZNACZENIA PRZESTRZENNE 3D - Naklej z NAMI - KRAKÓW