OKLEJANIE REKLAMOWE SAMOCHODÓW – Naklej z NAMI – KRAKÓW

Oklejanie samochodów KrakówNaklej z NAMI KRAKÓW
Oklejanie samochodów to jedna z najbardziej skutecznych i efektywnych form Reklamy. Po oklejeniu samochodu Twoja firma (Twój pracownik) podczas codziennego zwykłego użytkowania firmowego auta. Będzie mogła dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów, a Twój znak firmowy oraz Twoje produkty lub usługi podświadomie przez nich zapamiętane. W finale uczyni to Ciebie bardziej atrakcyjnym wśród innych.
Aby wyróżnić się z tłumu ulicy bombardowanej przez dużą ilość przekazu Reklamowego. Ważne jest, aby Twój samochód był wyjątkowy i chociaż przez chwilę koncentrował uwagę na sobie.
Dlatego my ze swojej strony proponujemy kilka rozwiązań:
Oklejanie samochodów - grafika wektorowa - litery i wzory na samochodach. Reklama na samochodach

Oklejanie samochodów - grafika wektorowa - litery i wzory na samochodach. Reklama na samochodach

Grafika wektorowa- Efektowne, skuteczne i trwałe rozwiązanie. Wycinamy teksty i wzory z gotowych kolorów folii samoprzylepnych (kolory nie blakną) - Zapewniamy odpowiedni dobór folii do nierówności podłoża.
Oklejanie samochodów - grafika drukowana na folii - zdjęcia na samochodach

Oklejanie samochodów - grafika drukowana na folii - zdjęcia na samochodach

Grafika drukowana na foliach- Wydruki latexowe imponującej jakości - Pole do popisu dla grafika. Możemy nadać indywidualny charakter Waszej floty. (Aby zapewnić wydrukom zabezpieczenie przed otarciami i kamyczkami z ulicy oraz zapewnić swobodne mycie pojazdu - Pokrywamy je laminatem)

Grafika na samochodach - Folia One way vision z dowolnym nadrukiem

Grafika na szybach - Wydruk rewelacyjnej jakości na folii One Way Vision - Szybkie i bez inwazyjne rozwiązanie aby umieścić reklamę na szybach samochodu (z zewnątrz widać grafikę, a od środka wydaje się, że nic nie jest naklejone)

Oznakowanie samochodu - Tablice magnetyczne

Tablice magnetyczne - Najszybsza metoda oznakowania pojazdu. W każdej chwili możesz mieć oznakowany lub nieoznakowany samochód. Zakładasz i demontujesz tablicę, kiedy tylko chcesz. (Często wykorzystywane przez Taxi)

Oczywiście wszystkie sposoby oklejania możemy z sobą łączyć, gdzie np. Na oklejony wydrukami samochód nakleimy litery wycięte na ploterze z folii świecącej itp. Pomysłów i kreatywnych rozwiązań nam nigdy nie brakuje. To jak będzie wyglądać Twój samochód, zależy tylko od Twoich upodobań. My dostosujemy się do nich tak by całkowicie spełnić Twoje oczekiwania.
Należy jednak pamiętać z reguły, że najlepsze to najprostsze rozwiązania...

Jak wyceniamy oklejanie samochodów znajdziesz tutaj

Poniżej nasze przykładowe realizacje:

OKLEJANIE SAMOCHODÓW RAJDOWYCH, WYŚCIGOWYCH, POJAZDÓW ZAPLECZA TECHNICZNEGO:

Zapraszamy do współpracy Naklej z NAMI Kraków
Przygotowany przez nas projekt zawiera 4 lub łącznie z dachem 5 rzutów samochodu. Wasze barwy firmowe lub Waszego sponsora traktujemy jako inspirację do rozpoczęcie projektu. Projekt przygotowany być może aby do oklejenia samochodu wykorzystać szeroką gamę gotowych kolorów folii samoprzylepnych lub jeżeli na samochodzie umieszczone mają być fotografie lub przejścia tonalne kolorów stosujemy druk latexowy na folii samoprzylepnej. Aby zapewnić swobodne mycie pojazdu oraz zabezpieczyć druk przed wycieraniem dodatkowo zabezpieczamy go laminatem.

Projekty samochodów sportowych

Oklejanie samochodów sportowych

Duże doświadczenie w aplikacji folii (oklejaniu) pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Nie ograniczamy się tylko do oklejania na podstawie własnych projektów. Znajomość wielu rodzai folii oraz jej właściwości zapewnia odpowiedni dobór do kształtów karoserii oraz wymagań o trwałość. Własny park maszyn: plotery drukujące, laminator oraz plotery tnące zapewnią konkurencyjne ceny oraz wysoki poziom usług. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że takie samochody nie zawsze mogą poruszać się po ulicach. Dlatego jeżeli nie będziesz miał możliwości dostarczenia samochodu do nas my możemy dojechać do Ciebie.

Motoryzacja i wyścigi samochodowe są jedną z naszych największych pasji, a praca z takimi "furami" to dla nas wyróżnienie i szczególna przyjemność 😉

KTM X bow battle

OKLEJANIE SAMOCHODÓW - Naklej z NAMI - KRAKÓW