RAMKI, OPRAWY PRAC i WYDRUKÓW – Naklej z NAMI – KRAKÓW

Dzięki naszym oprawom prac i wydruków możesz powiesić na ścianie co tylko zapragniesz. Zdjęcia umieszczone np. w ramkach aluminiowych to idealne rozwiązanie dla każdego kto poszukuje oryginalnej formy na stworzenie indywidulnego charakteru w: domu, biurze, gabinecie, lokalu usługowym, salonach SPA oraz wszędzie, gdzie tylko zapragniesz.
Własny park maszyn: plotery drukujące, laminator i inne zapewnią konkurencyjne ceny oraz wysoki poziom usług.
Zdjęcia do oprawy drukujemy ploterem HP 330 latex o wysokiej rozdzielczości, bardzo dużym nasyceniu kolorów, wspaniałych przejściach tonalnych i imponującej jakości. Dzięki wykorzystaniu wodnych tuszy na bazie Latexu, który pozwala na bezwonny druk. Całkowicie pozbawiony rakotwórczego Cycloheksanonu stosowanego w wydrukach solventowych i UV - 100% Eko.

 

PROPONUJEMY ROZWIĄZANIA:

Ramki aluminiowe - Nadruk na folii samoprzylepnej naklejonej na piankę i oprawiony w ramkę aluminiową o dowolnych rozmiarach. Do wyboru kolory: Srebrny, Złoty, Czarny, Biały i inne. Wyjątkowa lekkość całej oprawy sprawia, że można ją zamontować dosłownie wszędzie.

Ramy drewniane - Olbrzymi dobór ram drewnianych. Począwszy od opraw robionych w starym stylu po współczesne. Wydruki do takich ram przygotowujemy na płótnie Canvas o dowolnych wymiarach. Płótno nabite jest na blejtram, a póżniej oprawiane w dowolną ramę do wyboru z naszych próbek. W finale wydruk z taką oprawą wygląda jak namalowany obraz.

Dibond - Drukujemy na folii samoprzylepnej, którą nanosimy na płyty dibond w dowolnych rozmiarach. Wyjątkowa sztywność i niewielka waga tego materiału. Umożliwia montaż w dowolnych miejscach bez użycia wkrętów lub przy użyciu dystansów wykonanych ze stali nierdzewnej.

Szkło - Przeżroczyste, trawione lub dymione. W dowolnych wymiarach i grubościach, a nawet z zaokrąglonymi narożnikami. Szlifowane krawędzie oraz hartowanie szkła sprawia, że jest zupełnie bezpieczne podczas użytkowania i nawet w przypadku rozbicia. Montaż na dystansach ze stali nierdzewnej sprawia, że jest to rozwiązanie bardzo eleganckie i nadające dużego prestiżu.

Szczegółowej wyceny dokonujemy indywidualnie w zależności od wielkości, stopnia skomplikowania projektu oraz rodzaju użytych materiałów zapytaj o cenę.

RAMKI, OPRAWY PRAC i WYDRUKÓW
RAMKI, OPRAWY PRAC i WYDRUKÓW - Naklej z NAMI KRAKÓW