ROLLUP, TRYBUNKI, ŚCIANKI WYSTAWIENNICZE – Naklej z NAMI KRAKÓW

Rollup, Trybunka, Ścianka

Rollup, Trybunka, Ścianka wystawiennicza to mobilne nośniki reklamowe do wielokrotnego użycia. Dzięki swojej lekkiej konstrukcji umożliwiają szybki i łatwy sposób montażu i demontażu. Każde z powyższych rozwiązań w przypadku ewentualnej późniejszej potrzeby umożliwia wymianę grafiki. Do każdej dołączony jest estetyczny pokrowiec ułatwiający transport.

Druk RollUp

ROLLUP jest znakomitym, mobilnym nośnikiem reklamowym. Bardzo funkcjonalny system przekazu reklamy graficznej, który składa się z aluminiowanej kasety ze zwiniętą grafiką. Kaseta wykonana jest z aluminium dodatkowo zapakowana w estetyczny pokrowiec, co zapewnia łatwość i lekkość transportowania całego systemu. Rollupy dzięki swojej lekkiej i stabilnej konstrukcji oraz szybkości w rozkładaniu i składaniu mogą być stosowane, gdzie tylko jest możliwość postawienia kasety. Idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju konferencjach, szkoleniach, targach, wystawach itp. Można je bez problemu zabierać na codzienne spotkania biznesowe.
Oferujemy konstrukcje systemów typu roll up w rozmiarach: 85x200 cm, 100x200 cm oraz 120x200cm. Grafikę drukujemy techniką letexową dzięki, której uzyskujemy rewelacyjną jakość z pięknymi przejściami tonalnymi. Druk latexowy jest całkowicie bezwonny i w 100% ekologiczny. Nie wydziela szkodliwych dla zdrowia, toksycznych, rakotwórczych oparów.

Rollup /szerokość 85 cm/ Druk + wymiana wkładu 150,00 zł
Rollup /szerokość 85 cm/ Druk + wkład + kaseta + pokrowiec 250,00 zł
Zapytaj o cenę innych szerokości
Podane ceny netto, należy doliczyć podatek Vat 23%

TRYBUNKA to mobilna lada, za którą możemy postawić np. hostessę. Trybunka podobnie jak Rollup jest wielokrotnego użycia. Lekkość konstrukcj, łatwość szybkiego montażu i demontażu zapakowana w estetyczny pokrowiec, który łatwo jest przetransportować z jednego miejsca na drugi. Dzięki swojej stabilnej kontrukcji można ją postawić wszędzie tam, gdzie tylko mamy mozliwość. W przypadku zastosowań zewnętrznych dodatkowo można ją obciążyć wodą, piaskiem itp. Grafikę do trybunki drukujemy techniką latexową. Dzięki jej zastosowaniu uzyskujemy imponującą jakość z pięknymi przejściami tonalnymi. Aby zapewnić ochronę druku przed jego wycieraniem się i otarciami, dodatkowo zabezpieczamy go laminatem z roli nanoszonym przy użyciu laminatora. Po za ochroną druku nadaje on szlechetne wykończenie: mat, błysk, satyna.
zapytaj o cenę

Trybunka + pokrowiec
Ścianka wystawiennicza + trybunka

ŚCIANKA WYSTAWIENNICZA podobnie jak Rollup i Trybunka to mobilny nośnik reklamy. Pokaźne wymiary ścianki umożliwiają prezentowanie Państwa produktów lub wygłaszanie przemówień itp. na tle dowolnej grafiki. Niewielka waga całej konstrukcji sprawia, że jest łatwa i szybka w montażu i demontażu. Specjalny pokrowiec wyposażony w kółka umożliwia nam poręczny transport. Grafikę na ściankę drukujemy na ploterze latexowym. Latex cechuje się doskonałą jakością druku oraz pięknymi soczystymi kolorami. Ponadto jest bezwonny i w 100% ekologiczny oraz bezpieczny dla zdrowia nie wydzielając szkodliwych oparów. Ze względu na duże rozmiary ścianek grafika podzielona jest na bryty. Zwracamy szczególną uwagę i specjalnie dbamy o to aby po złożeniu brytów podzielona grafika pasowała do siebie idealnie. Na wydrukowane bryty nanosimy laminat, który zabezpiecza druk przed uszkodzeniem w czasie składania i rozkładania ścianki oraz w transporcie.
zapytaj o cenę

ROLLUPy, TRYBUNKI, ŚCIANKI WYSTAWIENNICZE - Naklej z NAMI - KRAKÓW