SPECJALNE I NIETYPOWE ZAMÓWIENIA REKLAMOWE – Naklej z NAMI – KRAKÓW

Masz pomysł z zakresu reklamy lub zdobienia ale nie wiesz jak go zrealizować. Przeszukałeś już cały internet ale nigdzie nie możesz tego znaleźć. Żaden sklep nie oferuje takiego rozwiązania jakie chciałbyś osiągnąć.

Dobrze trafiłeś!

My chętnie podejmujemy się specjalnych i nietypowych prac o indywidualnym charakterze. Wymagających innowacyjnych metod, manualnych zdolności i przede wszystkim twórczego myślenia. Wieloletnie doświadczenie na rynku reklamy, znajomość poszczególnych materiałów ich połączeń oraz zastosowań pozwoli sprawnie osiągnąć zamierzony cel.

Własny park maszyn: Laminator, Plotery tnące, Frezarka, Ploter drukujący HP latex 100% EKO (Dzięki wykorzystaniu wodnych tuszy na bazie Latexu, nasz druk jest całkowicie bezwonny oraz pozbawiony rakotwórczego Cycloheksanonu stosowanego w wydrukach solventowych i UV. Jednocześnie odporny jest na warunki atmosferyczne i ścieralność porównywalnie do twardego solventu).

Współpraca z licznymi firmami z naszej branży oraz z sektora Budowlanego, Elektrycznego i Wentylacyjnego. Sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić utrzymanie kosztów na rozsądnym poziomie jednocześnie zagwarantować najwyższą jakość usług.

Zapytaj nas o realizację projektu

Nasze głowy są pełne pomysłów i chętnie się z Tobą nimi podzielimy. Jeżeli potrzebujesz czegoś wyjątkowego? Czego nie kupisz w żadnym sklepie. My chętnie pomożemy w realizacji.

SPECJALNE i NIETYPOWE ZAMÓWIENIA REKLAMOWE - Naklej z NAMI - KRAKÓW