SZYLDY REKLAMOWE – Naklej z NAMI – Kraków

Szyld, to informacja/tablica podająca podstawowe dane o placówce (przeważnie logo firmy) wywieszana przy wejściach np. do Twojego biura, sklepu, organizacji, instytucji itp.

PRODUKUJEMY SZYLDY:

  • Szklane lub pleksi - Prosta i bardzo elegancka forma. Zastosowanie grafiki wycinanej z folii ploterowych daje możliwość bezinwazyjnej wymiany oznaczeń. Montaż na dystansach ze stali nierdzewnej dodaje prestiżu.
  • Dibond - Rożnorodne płyty (kolorowe, drapane, szczotkowane...) zapewnią dobór do każdego miejsca. Wyjątkowa lekkość daje możliwość nieograniczonego montażu.
  • Stal lub aluminium - Elitarne materiały sprawią że się wyróżnisz. Możliwość grawerowania zapewni olbrzymią trwałość w dowolnych warunkach.
  • PCV - Ekonomiczne rozwiązanie nie znaczy nie efektowne. To jedna z popularniejszych form szyldów, reklam. Idealne do zastosowań wewnętrznych.
  • Podświetlane - Widoczne tak samo po zmroku jak i w dzień. Wykonane jako jedno lub dwustronne o dowolnych rozmiarach i kolorach spełnią na pewno wszystkie oczekiwania stawiane reklamie. Zastosowanie podświetlenia LED zapewnia niskie zużycie energii elektrycznej.
  • Z elementami przestrzennymi - Przyciągający wzrok trzeci wymiar bez wątpienia wyrózni Twój szyld z pośrod innych. Połączenie różnych materiałów tworzy niepowtarzalne efekty.

Szczegółowej wyceny dokonujemy indywidualnie w zależności od wielkości, stopnia skomplikowania projektu oraz rodzaju użytych materiałów zapytaj o cenę.

SZYLDY REKLAMOWE - Naklej z NAMI - KRAKÓW