TABLICZKI, TABLICE REKLAMOWE i INFORMACYJNE – Naklej z NAMI – KRAKÓW

Tabliczki, Tablice - Reklamowe i informacyjne - Naklej z NAMI - Kraków
Zadaniem tabliczek lub tablic jest doprowadzenie klienta do Twojej firmy oraz poinformowanie go o Twoich usługach, produktach lub ofertach specjalnych.

Tabliczki i Tablice możemy okleić naszymi wydrukami latexowymi o imponującej jakości lub reklamowym liternictwem i wzorami wyciętymi z gotowych kolorów folii samoprzylepnych. Zastosowanie folii odbijających światło (jak na znakach drogowych) sprawi, że tablica będzie widoczna, także po zmroku. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania są odporne na warunki atmosferyczne i mogą być zamontowane na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.

PRODUKUJEMY TABLICZKI ORAZ TABLICE W DOWOLNYCH ROZMIARACH PRZY WYKORZYSTANIU MATERIAŁÓW:

SZKŁO lub PLEXI -Prosta i bardzo elegancka forma. Zastosowanie grafiki wycinanej z folii samoprzylepnych daje możliwość bezinwazyjnej wymiany oznaczeń w przyszłości w przypadku potrzeby. Montaż na dystansach ze stali nierdzewnej dodaje prestiżu oraz tworzy efekt przestrzenny 3D.

DIBOND - Rożnego rodzaju płyty (kolorowe, drapane, szczotkowane itp.) zapewnią dobór do każdego miejsca. Lekkość i trwałość i sztywność płyt (aluminium/pianka/aluminium) daje możliwość nieograniczonego montażu w tym przy zastosowaniach zewnętrznych.

PCV - Płyty piankowe o grubościach 3 lub 5 mm. Wyjątkowa lekkość pozwala na montaż bez wiercenia przy użyciu dwustronnej piankowej taśmy klejącej. Ze względu na niską odporność płyty na promieniowanie UV (słońce) zalecane do zastosowań wewnętrznych.

BLACHA - Duża trwałość oraz stabilność pozwala na montaż w nawet najbardziej wymagających miejscach.

Szczegółowej wyceny dokonujemy indywidualnie w zależności od wielkości, stopnia skomplikowania projektu oraz rodzaju użytych materiałów zapytaj o cenę.

TABLICZKI, TABLICE REKLAMOWE i INFORMACYJNE
TABLICZKI, TABLICE - REKLAMOWE i INFORMACYJNE - Naklej z NAMI - KRAKÓW