DRUK LATEX NA FOLII i innych materiałach, LAMINOWANIE – Kraków

Naklej z NAMI - KRAKÓW
Wydruki wielkoformatowe KrakówLatex odporny jest na działanie czynników zewnętrznych (deszcz, śnieg, słońce). Zastosowanie Latexu umożliwia nam wykorzystanie materiałów: Różnego rodzaju folii samoprzylepnych, tapet, papierów, banerów, siatek i innych. Dzięki wysokiemu współczynnikowi rozciągliwości idealnie nadaje się na folie przeznaczone do wyklejania samochodów. Dla przedłużenia żywotności kolorów i ochrony przed otarciami - Przy wykorzystaniu laminatora nanosimy laminat, który dodatkowo zapewnia wykończenie: matowe, satynowe lub błyszczące. Drukujemy ploterem HP 330 latex o wysokiej rozdzielczości, bardzo dużym nasyceniu kolorów, wspaniałych przejściach tonalnych i imponującej jakości. Ta innowacyjna i nowoczesna maszyna od HP dzięki wykorzystaniu wodnych tuszy na bazie latexu pozwala na absolutnie bezwonny i w 100% ekologiczny druk pozbawiony całkowicie rakotwórczego Cycloheksanonu stosowanego w wydrukach solventowych oraz UV. Jednocześnie zapewniając wysoką trwałość oraz odporność przeciw ścieraniu oraz innym czynnikom mechanicznym.

Prosimy u nieporównywanie naszych cen do druku solventowego - To nie tędy droga!
Ważne jest porównanie przede wszystkim jakości oraz ze względu na zastosowanie bezwonnych wodnych tuszy na bazie latexu 100% Eko. Możliwość montażu nad łóżkiem dziecka w szpitalach lub pomieszczeniach, gdzie spędzamy dużo czasu bez obawy o szkodliwe opary co ma wpływ na zdrowie!

NAKLEJKI/WLEPKI WYDRUKOWANE  I WYCIĘTE PO OBRYSIE 110,00 netto za 1 m2
Nadruk latex HP na folii samoprzylepnej + Wycinanie po obrysie
Materiały ekonomiczne

NAKLEJKI/WLEPKI WYDRUKOWANE  I POCIĘTE NA SZTUKI 140,00 netto za 1 m2
Nadruk latex HP na folii samoprzylepnej + Pocięcie na sztuki po obrysie do kształtu wraz z papierem podkładowym
Materiały ekonomiczne

NAKLEJKI/WLEPKI WYDRUKOWANE ZABEZPIECZONE LAMINATEM I WYCIĘTE PO OBRYSIE 140,00 netto za 1 m2
Nadruk latex HP na folii samoprzylepnej + Zabezpieczenie laminatem + wycinanie po obrysie
Materiały ekonomiczne

NAKLEJKI/WLEPKI WYDRUKOWANE ZABEZPIECZONE LAMINATEM I POCIĘTE NA SZTUKI 170,00 netto za 1 m2
Nadruk latex HP na folii samoprzylepnej + Zabezpieczenie laminatem + Pocięcie na sztuki po obrysie do kształtu wraz z papierem podkładowym
Materiały ekonomiczne

DRUK LATEX
(Cena za 1 m2)
DRUK LATEX + LAMINAT
(Cena za 1 m2)
FOLIA SAMOPRZYLEPNA
MATERIAŁY EKONOMICZNE
60,00 85,00
FOLIA SAMOPRZYLEPNA
MATERIAŁY EKONOMICZNE
(klej kanalikowy)
65,00 90,00
FOLIA SAMOPRZYLEPNA
MATERIAŁY POLIMEROWE
80,00 110,00
FOLIA SAMOPRZYLEPNA
MATERIAŁY POLIMEROWE
(klej kanalikowy)
85,00 115,00
FOLA SAMOPRZYLEPNA
MATERIAŁY WYLEWANE
100,00 160,00
FOLIA SAMOPRZYLEPNA
MATERIAŁY WYLEWANE
(klej kanalikowy)
110,00 170,00
FOLIA ONE WAY VISION 90,00
FOLIA SAMOPRZYLEPNA
DO PODŚWIETLEŃ
100,00
PAPIER PLAKATOWY 130g 60,00
CANVAS (Obraz na płótnie) 100,00

* Podane ceny w zł nie zawierają podatku Vat, należy doliczyć 23%. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen. Minimalne zamówienie 1m2


Folia krótkoterminowa
z serii ekonomicznej

Stosowana do płaskich powierzchni. Dostępna z wykończeniem: połysk i mat w kolorach białym i bezbarwnym z klejem transparentnym lub szarym.

Folia krótkoterminowa
z serii ekonomicznej
z klejem kanalikowym

Stosowana do płaskich powierzchni. Dostępna z wykończeniem: połysk i mat w kolorach białym i bezbarwnym z klejem szarym. (Dzięki mikrokanalikom w warstwie klejowej, folię można wyjątkowo łatwo aplikować bez obawy pozostawienia pęcherzyków powietrza pod folią).

Folia średnioterminowa
z serii polimerowej

Polecana dla wymagających ekspozycji. Może być stosowana na płaskich i lekko przetłoczonych powierzchniach. Dostępna z wykończeniem: połysk i mat w kolorze białym z klejem transparentnym

Folia średnioterminowa
z serii polimerowej
z klejem kanalikowym

Polecana dla wymagających ekspozycji. Może być stosowane na płaskich i lekko przetłoczonych powierzchniach. Dostępna z wykończeniem: połysk w kolorze białym z klejem szarym. (Dzięki mikrokanalikom w warstwie klejowej, folię można wyjątkowo łatwo aplikować bez obawy pozostawienia pęcherzyków powietrza pod folią).

Folia długoterminowa
z serii wylewanej

Przeznaczona do długotrwałego stosowania na zewnątrz. Nadaje się do nierównych powierzchni, jak również oklejania nitów i załamań. Szczególnie polecena do oklejania pojazdów oraz reklam na publicznych środkach transportu. Dostępna z wykończeniem błysk.

Folia długoterminowa
z serii wylewanej
z klejem kanalikowym

Przeznaczona do długotrwałego stosowania na zewnątrz. Nadaje się do nierównych powierzchni, jak również oklejania nitów i załamań. Szczególnie polecena do oklejania pojazdów oraz reklam na publicznych środkach transportu. Dostępna z wykończeniem błysk. (Dzięki mikrokanalikom w warstwie klejowej, folię można wyjątkowo łatwo aplikować bez obawy pozostawienia pęcherzyków powietrza pod folią).

Folia One Way Vision

Dziurkowana folia przeznaczona do oklejania szyb (z jednej strony widać grafikę z drugiej wydaje się, że nic nie jest naklejone).

Folia do podświetleń

Idealne rozwiązanie dla drukowanych wzorów i liter na oświetlone instalacje wykonane ze szkła lub plexi.

Papier plakatowy

Najlepsze rozwiązanie dla wielkoformatowych plakatów. Jednostronnie lub dwustronnie powlekany. Może być stosowany do wnętrz jak i na zewnątrz.

Płótno Canvas

Przeznaczone do wydruków imitujących obrazy. Wydruk na takim płótnie wygląda jak namalowany obraz

DRUK LATEX NA FOLII i innych materiałach, LAMINOWANIE - Naklej z NAMI - Kraków